Zawody sportowe w mini siatkówce chłopców i dziewcząt 04.02.2016

Zawody sportowe w mini siatkówce chłopców i dziewcząt

Gminne zawody sportowe w mini siatkówce chłopców i dziewcząt

19 stycznia w Zespole Szkół w Garbowie odbyły się zawody w mini siatkówce w 4 kategoriach: „3” dziewcząt, „3” chłopców, „4” dziewcząt oraz „4” chłopców. Uczniowie naszej szkoły brali udział we wszystkich kategoriach i rywalizowali z gospodarzami zawodów oraz z zawodnikami ze szkoły w Przybysławicach. Uczniowie z klasy IV i V, którzy rywalizowali w „3” chłopców i „3” dziewcząt zajęli I miejsca i awansowali do zawodów międzygminnych, które będą odbywać się w Niemcach. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Międzygminne zawody sportowe w mini siatkówce chłopców i dziewcząt

22 stycznia w Zespole Szkół w Niemcach odbyły się międzygminne zawody sportowe w mini siatkówce. W kategorii „3” zarówno chłopców jak i dziewcząt z czterech gmin rywalizowało tylko po 2 drużyny. Po zaciętej rywalizacji niestety przegraliśmy mecze i zajęliśmy w obu kategoriach II miejsce.