10.12.2014

Międzyszkolne Prezentacje Przyrodnicze

Z okazji Dnia Ochrony Środowiska 26 XI 2014r. w Szkole Podstawowej w Przybysławicach odbyły się Międzyszkolne Prezentacje Przyrodnicze. W prezentacjach wzięli udział uczniowie Szkół Podstawowych gminy Garbów. Szkołę w Bogucinie reprezentowało trzech uczniów z klasy V: Aleksandra Kowalczyk, Aleksandra Podstawka i Filip Glibowski.  Pod kierunkiem nauczyciela przyrody – pani Beaty Michty, przygotowali plakat na temat „Segregujemy śmieci” i prezentację multimedialną pod tytułem „Dobre rady na odpady”. Włożony trud dał efekt w postaci zajęcia II miejsca przez uczniów w Turnieju Wiedzy Ekologicznej. Organizator konkursu wręczył wszystkim uczestnikom nagrody książkowe oraz dyplom uczestnictwa dla szkoły.