Zabawa choinkowa 29.01.2015

Zabawa choinkowa

Gorąca atmosfera tańca, śpiewu i muzyki

W dniu 29 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla przedszkolaków i uczniów naszej placówki. Na ten dzień niecierpliwie czekały szczególnie najmłodsze dzieci. Udekorowany hol szkoły zamienił się w salę balową, na której pojawili się: rozbójnicy, piraci, Batman …, oczywiście nie zabrakło również pięknie wystrojonych księżniczek, tajemniczych wróżek, a także cyganek. Ogłoszony przez organizatorów konkurs na najciekawszy strój karnawałowy przyniósł nieoczekiwany finał, ponieważ wśród korowodu ,,przebierańców” pojawili się ,,Dziadzio” i ,,Raper”. To właśnie oni zostali wskazani na zwycięzców konkursu. Wyjątkową atrakcją imprezy była wizyta dwóch tajemniczych Klaunów, z którymi ochoczo uczestnicy zabawy robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Gorąca atmosfera tańca, śpiewu, muzyki, ,,jazdy pociągiem”, kółeczek i wężyków sprawiła, iż spędzony wspólnie czas minął bardzo szybko.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę. Słowa uznania kierujemy pod adresem rodziców, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla swoich pociech i pomogli w organizacji imprezy. Zapraszamy za rok!