Szopki Bożonarodzeniowe 04.12.2014

Szopki Bożonarodzeniowe

12 grudnia 2014r - I miejsce i wyróżnienie dla uczennic z naszej szkoły w drugim etapie konkursu

VI edycja konkursu „ Szopka Bożonarodzeniowa” dla miasta Lublin i Gminy Garbów została ogłoszona 17 listopada. Celem tego konkursu jest poszukiwanie nowych pomysłów, zainteresowanie rozwojem techniki i właściwe dobranie materiałów. Uczniowie z klas IV-VI naszej szkoły już po raz czwarty biorą w nim udział. Został rozstrzygnięty 1 grudnia przez komisję w składzie Małgorzata Podolska, Urszula Lasota-Woś  i Mariusz Gajosz etap szkolny i:
I miejsce                      - Julia Salamandra z kl. IV
II miejsce  ex aequo     - Klaudia Skwarek z kl. IV
                                  - Izabela Krzysiak, Patrycja Kubacka, Klaudia Salamandra z kl. V
III miejsce                  - Maja Rozwadowska z kl. IV
Wyróżnione szopki zostały przekazane do Szkoły Podstawowej nr 43 przy ul. Śliwińskiego 5 w Lublinie, gdzie będą brały udział w dalszej części konkursu i zostaną wystawione podczas kiermaszu ozdób świątecznych. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony dla Hospicjum Małego Księcia. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Urszula Lasota-Woś

Na powyższych sukcesach się nie zakończyło, ponieważ 12 grudnia został rozstrzygnięty etap drugi, w którym Julia Salamandra zajęła pierwsze miejsce, a Maja Rozwadowska została wyróżniona. 16 grudnia nastąpi uroczyste wręczenie dyplomów i skromnych upiominków. Gratulujemy!

Urszula Lasota-Woś

szopki