SZKOLENIA KOMPUTEROWE 18.12.2014

SZKOLENIA KOMPUTEROWE

dla osób w wieku 50-64 lata

W związku z możliwością realizacji projektu w Szkole Podstawowej w Bogucinie przez firmę Euro-Forum Marek Gudków  ul. Graniczna 4/7,8 20-010 Lublin informujemy:

W ramach projektu przewidziany jest udział 12 osób w woj. lubelskim w wieku 50 -64 lata w tym 6 kobiet i 6 mężczyzn.

Status na rynku pracy: 6 osób pracujących, 6 osób nieaktywnych zawodowo. Osoby nie mogły wcześniej uczestniczyć w szkoleniach komputerowych przygotowujących do egz. ECDL, zdawać egzaminu ECDL Start lub Core ( Urząd Marszałkowski monitoruje wskaźniki: liczbę osób zdających egzamin ECDL w ramach projektów i weryfikuje dane PESEL). Liczba godzin szkolenia: 80 godzin  dydaktycznych: 20 spotkań po 4 godziny dydaktyczne. ( czas realizacji grudzień 2014 do końca lutego 2015 roku).

Szczegółowe informacje - tel. 512 032 355