Nie żyje Wanda Chotomska - patronka naszej szkoły 03.08.2017

Nie żyje Wanda Chotomska - patronka naszej szkoły

Wakacyjny wypoczynek przerwała nam smutna wiadomość.

2 sierpnia zmarła Wanda Chotomska - nasza ukochana „matka chrzestna”. Wspaniała autorka, która swymi utworami dostarczała wiele radości, teraz zasmuciła nas wszystkich swoim odejściem.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się 18 sierpnia 2017 roku o godzinie 11.30 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Lasku Bielańskim, Warszawa ul. Dewajtis 3, zaś o godz. 14.30 dalsza część uroczystości na Cmentarzu Powązkowskim.
Z naszej placówki wybiera się delegacja ze sztandarem szkoły.
Rodzina naszej Patronki prosi, aby w miejsce kwiatów wesprzeć fundację "Nasze dzieci" przy klinice onkologii w CZD.

Ja nie płaczę... [...] Ja mam tylko w środku trochę za dużo deszczu...

Wanda Chotomska (z książki "Mój piękny złoty koń")