Mikołajki 07.12.2014

Mikołajki

Szósty grudnia to dzień, na który z radością czekają wszystkie dzieci. Tego dnia św. Mikołaj obdarowuje je wymarzonymi prezentami. Każdego roku odwiedza też naszą szkołę. Ponieważ 6 grudnia jest bardzo zapracowany, dlatego przybył do nas już 5 grudnia.  Z daleka słychać było rozlegający się głośny dzwonek sań i po chwili na holu naszej szkoły pojawiła się postać w czerwonym ubraniu. Po przywitaniu gościa gromkimi brawami i miłymi słowami uczniowie zaśpiewali mu kolędę. Później Mikołaj został zaproszony na spotkania z każdą klasą. Wszystkie dzieci były grzeczne, dlatego każde dostało prezent. Podziękowaniem były piosenki i wiersze w wykonaniu dzieci. Wszyscy bardzo dziękujemy Mikołajowi za przybycie do naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która pomogła zrealizować dziecięce marzenia o spotkaniu ze św.Mikołajem.