Komunikat 17.04.2021

Komunikat

Szanowni Państwo! Od 19 kwietnia 2021 r. zostaje przywrócona stacjonarna działalność przedszkoli, innych form wychowania przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Zajęcia w oddziałach przedszkolnych w naszej szkole oraz w Zespole Wychowania Przedszkolnego od poniedziałku będą realizowane stacjonarnie według planu zajęć. Szczegóły przekażą wychowawcy.

Podstawa prawna
Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie
W sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.