r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego- projekt "Zagrajmy o przyszłość" 30.04.2019

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego- projekt "Zagrajmy o przyszłość"

Drugi rok szkolny uczniowie w ramach projektu „Zagrajmy o przyszłość” uczestniczą w zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych z języka angielskiego.

Dzięki udziałowi w zajęciach uczniowie mogą uzyskać lepsze wyniki w nauce (także na egzaminach zewnętrzych), powtórzyć i utrwalić wcześniej zdobyte wiadomości w zakresie języka angielskiego. Mają tu okazję zastosować różne metody uczenia się. Praca w parach i grupach nad danymi zagadnieniami sprzyja rozwijaniu sprawności językowych oraz kształtowaniu umiejętności współpracy oraz dzielenia się pomysłami i zadaniami. Efektem takiej pracy jest wzbogacenie słownictwa uczniów oraz rozwijanie sprawności językowych: słuchania, czytania, mówienia i pisania w języku obcym.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO