r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Wyniki rekrutacji do szkoły podstawowej na rok 2023/24 14.03.2023

Wyniki rekrutacji do szkoły podstawowej na rok 2023/24

 

    W imieniu Komisji Rekrutacyjnej informuję, że wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wnioski o przyjęcie do Zespołu Wychowania Przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024, zostały przyjęte do szkoły. Lista imienna znajduje się na tablicy informacyjnej w szkole.

    Prosimy o potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego/szkoły podstawowej w formie pisemnego oświadczenia do dnia 24.03.2023r. Druki oświadczeń są dostępne do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej poniżej w załącznikach.

załączniki potwierdzenia woli przyjęcia: 

do oddziału 5-latków 
do oddziału 6-latków 
do klasy 1
do ZWP

 
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO