r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Wycieczka przedszkolaków do Magicznych Ogrodów 20.06.2018

Wycieczka przedszkolaków do Magicznych Ogrodów

12 czerwca 2018 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Parku Tematycznego Magiczne Ogrody w Trzciankach koło Janowca.

  W drodze na miejsce towarzyszyła nam lekka mżawka, która niestety, z czasem przerodziła się w deszcz. I na to znaleźliśmy jakiś sposób: przekonaliśmy się, że worki na śmieci mogą pełnić funkcję płaszczy przeciwdeszczowych. Dzięki temu udało nam się skorzystać z niektórych atrakcji. Dzieci mogły pokonywać własne lęki i słabości poprzez mierzenie się z wyzwaniami w parku linowym. Przekonały się, że mogą i potrafią. Wielu wrażeń dostarczyła im podróż przez baśniowy świat kolejką. Magiczna kraina to też piękny ogród, po którym mogliśmy wędrować  wśród szumiących strumieni , pachnących kwiatów oraz niezwykle kolorowych i urokliwych drzew i krzewów.  Pomimo niesprzyjającej pogody, wycieczka na długo zostanie w naszej pamięci.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO