r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Warsztaty dla nauczycieli szkół podstawowych 03.04.2017

Warsztaty dla nauczycieli szkół podstawowych

Nauczyciele naszej szkoły dbając o podnoszenie jakości i atrakcyjności procesu nauczania stosują innowacyjne formy i metody pracy. Jedną z nich jest tworzenie lapbooka.

Ta forma pracy ma wiele zalet. Jest świetnym sposobem na zdobywanie wiedzy i jej utrwalanie. Rozwija kreatywność i umiejętność współpracy. Dziecko wykonując samodzielnie poszczególne elementy lapbooka ćwiczy umiejętności manualne, a także czytanie, pisanie, logiczne myślenie i koncentrację.

Swoimi doświadczeniami podzieliśmy się z nauczycielami ze szkół podstawowych. Nasze zaproszenie przyjęli nauczyciele ze szkół z: Garbowa, Przybysławic i Ożarowa oraz pani J. Flisiak z GBP filia w Bogucinie. Gościem specjalnym była pani B. Wojtaś doradca metodyczny języka polskiego.
Dziękujemy nauczycielom, których mieliśmy przyjemność gościć  w naszej szkole 30 marca 2017r. na warsztatach wymiany doświadczeń: LAPBOOK W EDUKACJI SZKOLNEJ.    W czasie spotkania przedstawiliśmy, czym jest lapbook i jakie są zalety tej formy pracy. Opowiedzieliśmy też o naszych doświadczeniach w jego zastosowaniu w procesie dydaktycznym. Druga część warsztatów przebiegała w formie zajęć praktycznych. Uczestnicy z przygotowanych przez nas materiałów przygotowywali swoje lapbooki. Wszyscy bardzo zaangażowali się w pracę jednocześnie dzieląc się pomysłami i spostrzeżeniami.

Warsztaty dla nauczycieli szkół podstawowych

Opis galerii

rozne-149_22d4f.jpg rozne-150_17b06.jpg rozne-151_f5e18.jpg rozne-152_fdbf6.jpg rozne-153_10976.jpg rozne-154_0cab8.jpg rozne-155_e683a.jpg rozne-156_11aad.jpg rozne-157_ac9d1.jpg rozne-159_f2e13.jpg
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO