r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglosaskiej 18.06.2018

VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglosaskiej

11 czerwca 2018 odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglosaskiej

     W konkursie wzięło udział 21 uczestników. Byli to uczniowie ze Szkół Podstawowych w Garbowie, Przybysławicach, Woli Przybysławskiej oraz Bogucinie. Wszyscy zaprezentowali wybrane przez siebie wiersze. Oceniane było opanowanie tekstu, poprawność językowa, akcent i intonacja oraz prezentacja sceniczna.
W kategorii prezentacji uczniów z klas I - III pierwsze miejsce zajęła Amelia Grzywacz z klasy II, drugie miejsce Jakub Zlot z klasy III, a trzecie miejsce Zofia Bieniek – wszyscy ze Szkoły Podstawowej w Bogucinie.

W kategorii prezentacji uczniów z klas IV - VII pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy V ze Szkoły Podstawowej w Garbowie, drugie miejsce uczeń klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Woli Przybysławskiej, a trzecie miejsce uczennica klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Przybysławicach.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za udział oraz zapraszamy na przyszły rok!

                                                                               Magdalena Kowalczuk

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO