r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Sukces naszych uczniów w V Gminym Konkursie z Języka Angielskiego dla klasy VI „Bright Minds” 12.05.2016

Sukces naszych uczniów w V Gminym Konkursie z Języka Angielskiego dla klasy VI „Bright Minds”

Dnia 10.05.2016 troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w V Gminnym Konkursie z języka angielskiego dla uczniów klas VI „BrightMinds”.

Byli to Maja Sosnowska, Klaudia Salamandra i Filip Glibowski. Konkurs odbył się w Zespole Szkół w Garbowie, a nasi uczniowie rywalizowali o pierwsze miejsca z uczniami innych szkół z gminy Garbów. Wszyscy uczestnicy konkursu napisali test zawierający zagadnienia z zakresu słownictwa, gramatyki, komunikacji, wiedzy o kulturze krajów angielskojęzycznych i czytania ze zrozumieniem. Spośród 15 uczestników dwa miejsca na podium przypadły uczniom reprezentującym naszą szkołę. Miejsce I zajął Filip Glibowski, natomiast miejsce III Maja Sosnowska. Otrzymali oni nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali pamiątkowe dyplomy za udział oraz przydatne drobiazgi – notesy i długopisy. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów!

Konkurs z j. angielskiego BRIGHT MINDS

1_d7f67.jpg 2_3ab32.jpg 3_ae3f3.jpg 4_c7934.jpg 5_6e662.jpg dyplom_56252.jpg dyplom2_3ccfa.jpg dyplom3_d7a8a.jpg
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO