r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego dla naszej uczennicy! 03.06.2022

Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego dla naszej uczennicy!

Z wielką przyjemnością informujemy, że Julia Bieniek, uczennica klasy VII, otrzymała z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego stypendium.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Julia Bieniek, uczennica klasy VII, otrzymała z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego stypendium dla osób zajmujących się twórczością artystyczną w kategorii najmłodszy twórca kultury.

Julia od lat doskonali swój talent wokalny i prezentuje go poza szkołą na uroczystościach gminnych, konkursach, festiwalach oraz ogólnopolskich programach telewizyjnych.

Była m.in. uczestniczką “SZANSY NA SUKCES EUROWIZJA JUNIOR PARIS” w 2021 roku oraz laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Przeboje Al’dęte” Muzeum Piosenki Polskiej Opole. Zdobyła Grand Prix VII Ogólnopolskiego Tłuchowskiego Festiwalu Piosenki Zimowej. Zajęła I miejsce w konkursie “ŚPIEWAMY MARZENIA” Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz wygrała Złoty Klucz do Sukcesu w Ogólnopolskim Festiwalu Laureatów Festiwali Piosenek Solo- Tutti. Otrzymała nagrodę specjalną II Polonijnego Festiwalu „PIOSENKA DOBRA NA WSZYSTKO”.

Ostatnio wszyscy mogliśmy kibicować Julii, oglądając program “The Voice Kids”, w którym pod opieką Cleo dotarła bardzo wysoko, aż do samego finału. Julka przyznała, że największą satysfakcję sprawiły jej przesłuchania w ciemno. Uwierzyła wtedy naprawdę w swój głos, otrzymała wiele pochwał i poznała mnóstwo wspaniałych ludzi.

Pomimo tylu zajęć dodatkowych Julia nie zaniedbuje obowiązków szkolnych. Nadal ze wszystkich przedmiotów osiąga bardzo wysokie wyniki w nauce. Zawsze sumiennie wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Od sześciu lat uczęszcza też do szkoły muzycznej.

Jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesów naszej uczennicy i życzymy, aby nadal rozwijała swój talent i zdobywała kolejne sukcesy, ciesząc nasze serca.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO