r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Spotkanie autorskie z panią Zofią Abramek 03.03.2017

Spotkanie autorskie z panią Zofią Abramek

22 lutego oraz 23 marca gościliśmy panią Zofię Abramek- poetkę i długoletnią nauczycielkę naszej szkoły.

W spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas 1-3 i 4-6 z nauczycielami. Wspaniałego gościa powitaliśmy uroczyście odśpiewaniem hymnu szkoły, którego słowa napisała właśnie p. Z. Abramek.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści o zainteresowaniach i  początkach twórczości autorki. Miały też do niej wiele różnorodnych pytań. Aż żal było kończyć spotkanie, które przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. Pani Zofia oczarowała słuchaczy nie tylko swą poezją, ale też wielkim talentem opowiadania w sposób niezwykły o zwykłych rzeczach.
Podziękowaliśmy jej za to wręczając kwiaty i „kajet”,  na którego kartkach jest miejsce na kolejne wspaniałe wiersze. Wielką radość sprawił nam prezent jaki otrzymaliśmy od poetki- tom jej poezji z napisaną dla nas dedykacją.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO