r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Osiągnięcia w Konkursie „Kolorowy Balonik” 30.04.2024

Osiągnięcia w Konkursie „Kolorowy Balonik”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w 29 Gminnym Konkursie Recytatorskim „Kolorowy Balonik” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Leścach.

Kilkudziesięciu uczniów z terenu całej gminy prezentowało swoje umiejętności recytatorskie. Wszyscy wypadli znakomicie, jednak konkurs rządzi się swoimi prawami i jury konkursowe przyznało miejsca na podium oraz wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych. Z naszej szkoły w kategorii klas 1-3 wyróżnienie otrzymali: Patryk Salamandra, który recytował wiersz
 „ Co Staś widział w polu” i Liwia Berlińska z wierszem „ Mucha”. W kategorii klas 4-6 trzecie miejsce otrzymała Natalia Szlachetka prezentująca wiersz „ Przypowieść”. Wszyscy uczestnicy zasługują na uznanie i brawa. Cieszymy się, że wielu uczniów z naszej szkoły chce rozwijać swoje pasje artystyczne. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknego występu.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO