r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Ogólnopolski turniej klubowy w wieloboju obronnym 10.05.2023

Ogólnopolski turniej klubowy w wieloboju obronnym

W dniu 20 maja 2023 od godz. 9:00 w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie będzie odbywał się "Ogólnopolki turniej klubowy w wieloboju obronnym". Organizatorem imprezy jest TSUBAME Lubelska Szkoła JIU-JITSU przy współpracy ze Szkołą Podstawową im. W. Chotomskiej w Bogucinie i Gminą Garbów. Podczas turnieju będzie możliwość honorowego oddania krwi w krwiobusie przy sklepie Lewiatn koło szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

tel. kontaktowy do organizatora +48 608 513 373

tsubame.lsjj@gmail.com

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO