r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Lśniące korony na głowach królowej i króla balu. 23.01.2016

Lśniące korony na głowach królowej i króla balu.

W czwartkowe popołudnie w naszej szkole odbył się długo oczekiwany przez uczniów bal karnawałowy.

Parkiet oraz scenę zapełnili uczniowie ubrani w przepiękne, kolorowe i nierzadko baśniowe stroje. Tygrysek, księżniczki, Indianie czy sportowcy to tylko niektóre z licznych postaci, za które przebrani byli uczestnicy balu. Wszyscy bawili się wyśmienicie i często do utraty tchu przy dźwiękach wesołej i skocznej muzyki, którą doskonale dobierał DJ. W trakcie przerw między pląsami, uczniowie kosztowali pyszne przekąski i słodkości przygotowane przez rodziców. Zabawę taneczną ubarwiły wesołe i atrakcyjne konkursy tj. „Taniec z balonem” oraz „Drużynowy wyścig”. Konkurencje cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Zwycięzcy oraz uczestnicy obdarowani zostali nagrodami oraz upominkami. Emocje sięgnęły zenitu w momencie wyboru królowej i króla balu karnawałowego. Jury obradujące w pięcioosobowym składzie wyłoniło zwycięzców, którymi zostali uczniowie z kl. II A  Witold Gąska oraz Weronika Jędrejek przebrani za Tygryska i Księżniczkę. Król i królowa tańczyli przepięknie i na dodatek wykonywali szpagaty.  Na ich głowach zabłysły złote, lśniące korony.

Ewa Kowalska-Komsta

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO