r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Konkurs Techniczny „SZOPKI BOŻONARODZENIOWE” 12.12.2019

Konkurs Techniczny „SZOPKI BOŻONARODZENIOWE”

Serdecznie dziękujemy wykonawcom szopek za udział w konkursie.

Wszystkie szopki zostały wykonane bardzo starannie i wyglądają przepięknie w naszej szkole tworząc nastrój zbliżających się świąt. Jednak szopki: Marii Woś ucz. kl. 6, Martyny Wolak ucz. kl.6 i Mileny Stefaniak ucz. kl.5 wzięły udział w kolejnym etapie międzyszkolnym konkursu w SP.43 w Lublinie. Praca Marii zajęła tam pierwsze miejsce, a praca Mileny została wyróżniona.  Uczennicom gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach. 

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO