r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Konferencja „Wspierająca rola rodziców w wyborze drogi kształcenia” 13.03.2024

Konferencja „Wspierająca rola rodziców w wyborze drogi kształcenia”

14 marca 2024 r. o godz. 17.00 w ramach „Zawodowego strzału w 10!” Kuratorium Oświaty w Lublinie po raz kolejny organizuje wideokonferencję dla rodziców uczniów klas VIII pt. „Wspierająca rola rodziców w wyborze drogi kształcenia”. Na konferencji będą omawiane zagadnienia związane z procesem rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wyborem dalszego etapu kształcenia. Prelegentami będą eksperci ds. doradztwa zawodowego – p. Iwona Lipiec konsultant ds. doradztwa zawodowego w Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli, dyrektor Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie oraz doradcy zawodowi ze Specjalistycznej Poradni Zawodowej w Zespole Poradni nr 1 w Lublinie.  
Rodzice uczniów klasy VIII otrzymają zaproszenie na konferencję wraz z linkiem do zalogowania drogą elektroniczną od wychowawcy.
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO