r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
13 rocznica nadania imienia Wandy Chotomskiej naszej szkole. 21.06.2019

13 rocznica nadania imienia Wandy Chotomskiej naszej szkole.

Jak co roku data 5 czerwca jest w naszej szkole dniem szczególnym, poświęconym naszej patronce. Również w tym roku przybliżyliśmy społeczności szkolnej twórczość Wandy Chotomskiej. Przedszkolaki i uczniowie prezentowali jej wiersze, piosenki oraz krótkie inscenizacje. Wiersz „Kurcze blade” wybrzmiał w języku polskim i angielskim. Cieszymy się, że tak duża liczba dzieci chciała wziąć udział w występie i zaprezentowała swój talent w utworach pani Chotomskiej.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO