SAMORZĄD SZKOLNY

Samorząd Uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni posiadają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Samorząd nadaje szkole wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej.

TY, TWOJE KOLEŻANKI I KOLEDZY – wszyscy jesteście członkami samorządu uczniowskiego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią. Każdy z Was ma prawo do realizacji własnych pomysłów.

Działając w samorządzie uczniowskim: wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, wzbogacać ofertę imprez szkolnych, możecie w interesujący  sposób spędzać wolny czas, macie szansę wykazać się kreatywnością, uczyć się współpracy w grupie, zdobywać nowe, cenne doświadczenia i brać udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

W roku szkolnym 2016/2017 społeczność szkolna, w drodze wyborów, wyłoniła spośród kandydatów przedstawicieli samorządu:

1. Przewodniczący SU: Julia Salamandra
  2. Zastępca Przewodniczącego: Dawid Jóźwiak
  3. Prezydium: Norbert Dobrzyński
                     Patrycja Drozd
                     Sebastian Kubacki
                     Dominika Małyska
                     Katarzyna Pomorska
                     Klaudia Skwarek
                     Anna Szlachetka

Opiekun SU – mgr Marlena Kwiecień

Chcesz mieć wpływ na rozwój naszej szkoły, masz ciekawe pomysły i chcesz się zaangażować?

ZAPRASZAMY CIĘ DO WSPÓŁPRACY