Cudownych Rodziców mam …. 08.06.2017

Cudownych Rodziców mam ….

….Witamy dziś w naszych progach naszych miłych gości. Chcemy pracą się pochwalić, dać trochę radości...

Dnia 24 maja w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Wszyscy uczniowie klas 1-3 i dzieci z oddziałów przedszkolnych, pamiętając o tym szczególnym święcie przygotowali wraz ze swoimi wychowawcami część artystyczną: mówili wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli, grali na dzwonkach i zaprezentowali wspaniały balet. Wszystko w podzięce za trud wychowania, poczucie bezpieczeństwa, opiekę i bezkresną matczyną i ojcowską miłość.

Zebrani Rodzice z wielkim wzruszeniem słuchali swoich pociech. Pojawiały się łzy, ale też nie brakowało uśmiechu.

Na zakończenie wszystkie pociechy wręczyły własnoręcznie zrobione przez siebie upominki, a samorząd uczniowski zaprosił miłych gości do „kawiarenki”. Uściskom i całusom nie było końca.

Kochani Rodzice składamy Wam najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, słońca, uśmiechu, radości, spełnienia najskrytszych marzeń, mniej trosk, mniej zmartwień i wszystkiego co się zwie szczęściem.