Audycja muzyczna 11.04.2017

Audycja muzyczna

10 kwietnia w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna w wykonaniu uczniów i nauczycieli Prywatnej Szkoły Muzycznej I st. im. I. J. Paderewskiego w Nałęczowie.

Tego dnia uczniowie wraz z nauczycielami mogli wysłuchać pięknego i zróżnicowanego repertuaru muzycznego na wielu instrumentach, takich jak: gitara, pianino, flet, saksofon, a także dzwonki chromatyczne, grzechotki i bumbumrurki. Artyści zaprezentowali utwory zarówno solowe, jak i zespołowe, pochodzące z różnych epok, począwszy od Bacha aż do współczesnej muzyki filmowej. Podczas audycji dzieci entuzjastycznie klaskały do rytmu słyszanych melodii, a nogi same "podrygiwały".
Nasi uczniowie mieli również okazję usłyszeć piękny śpiew utalentowanych młodych gości, doświadczając niezwykłaych i ciekawych wrażeń muzycznych. Ta wyjątkowa "lekcja muzyki" wprowadziła dzieci i młodzież w świat sztuki, pomogła rozbudzić wyobraźnię muzyczną oraz przekazać piękno muzyki.
Dziękujemy pani Magdalenie Wiciejewskiej za organizację i uczestnictwo w tym  niezapomnianym wydarzeniu muzycznym.