Nauka poprzez zabawę - EDUKIDO 20.10.2022

Nauka poprzez zabawę - EDUKIDO

Dzieci z oddziału sześciolatków biorą w tym roku w pozalekcyjnych zajęciach Edukido.

U progu szkoły dzieci stają przed nowymi wyzwaniami. Zabawa powoli zaczyna ustępować zdobywaniu wiedzy. Wykorzystywane przez instruktorów Edukido zestawy klocków są źródłem wiedzy o świecie. Wprowadzają małych odkrywców w świat techniki i natury. Dzieci poznają podstawy budowy maszyn, prawa przyrody, reguły matematyczne czy historię. Dzięki klockom nasi podopieczni zgłębiają tajniki kosmosu, architektury i sztuki. Dzięki dostrzeganiu zależności i zasad rządzących światem dzieci z łatwością przekładają to, czego doświadczyły w Edukido na szkolną teorię. To tworzy solidne fundamenty do dalszego przyswajania bardziej zaawansowanej wiedzy.