KOLOROWY BALONIK 2019 30.04.2019

KOLOROWY BALONIK 2019

25 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Zofii Trzcińskiej Kamińskiej jak co roku odbyła się kolejna XXVI edycja Konkursu Recytatorskiego Kolorowy Balonik.

W konkursie udział wzięli recytatorzy z kl. I – III i IV-VI ze szkół podstawowych gminy Garbów. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. W konkursie brali udział również uczniowie naszej szkoły, trzy uczennice z klas młodszych i jedna z klasy V.
Jury po długiej debacie ogłosiło wyniki konkursu. Pierwsze miejsce w kategorii klas I-III zajęła Wiktoria Kapica z klasy 2,  drugie miejsce - Gabriela Sokołowska z klasy 3.
W kategorii klas IV-VI pierwsze miejsce przyznano Martynie Wolak uczennicy klasy 5 naszej szkoły. Recytatorki dostały nominacje do Małego Konkursu Recytatorskiego w Lublinie.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, które wręczyła dzieciom pani dyrektor. Podziękowania za solidną pracę otrzymało również jury.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w Powiatowym Konkursie Recytatorskim!

Kolorowy Balonik 2019

Opis galerii