LAUREAT Z HISTORII – gratulacje dla Mikołaja Skałeckiego 18.05.2023

LAUREAT Z HISTORII – gratulacje dla Mikołaja Skałeckiego

W roku szkolnym 2022/2023 Mikołaj Skałecki, uczeń klasy ósmej naszej szkoły zdobył tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii. W roku ubiegłym – finalista.
SERDECZNIE GRATULUJEMY zarówno uczniowi, jego rodzicom jak również nauczycielowi p. Janowi Wójcikowi, pod opieką którego pracował Mikołaj. Dodatkową nagrodą dla ucznia jest możliwość ubiegania się o
przyjęcie w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadpodstawowej. Konkursy tej rangi, z różnych przedmiotów, organizowane są każdego roku przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.