Sukcesy sportowe w tenisie stołowym 20.11.2014

Sukcesy sportowe w tenisie stołowym

Gminne, międzygminne i powiatowe zawody sportowe w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.

W dniu 3 listopada 2014 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w gminnych zawodach w tenisie stołowym w Garbowie. Reprezentanci szkół z terenu naszej gminy rozgrywali turniej systemem pucharowym. Zawody pozwoliły wyłonić najlepszych zawodników, którzy reprezentowali szkoły na kolejnym etapie rozgrywek szkolnych, a byli nimi w kategorii klas IV: Klaudia Skwarek (I miejsce), Maciej Zarzeka (III miejsce), Adrian Rybkowski (IV miejsce), w kategorii klas V-VI: Patrycja Kosior (IV miejsce), Paweł Sim (I miejsce), Adrian Struski (II miejsce).
7 listopada 2014 r. zostały rozegrane międzygminne zawody w tenisie stołowym w Ciecierzynie. Na tym etapie nasi zawodnicy również poradzili sobie bardzo dobrze uzyskując wysokie lokaty, a tym samym awans do zawodów powiatowych, które odbywały się w Krzczonowie. Z naszej szkoły zakwalifikowali się: w kategorii klas IV: Klaudia Skwarek (I miejsce),  Adrian Rybkowski (IV miejsce), w kategorii klas V-VI: Patrycja Kosior (IV miejsce), Adrian Struski (II miejsce), Paweł Sim (III miejsce).

Sukcesy sportowe w tenisie stołowym