r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
W naszej szkole nie ma miejsca na nudę! 12.02.2017

W naszej szkole nie ma miejsca na nudę!

W ostatnim czasie, jak zwykle w naszej szkole, uczniowie uczestniczyli w zajęciach i wyjazdach rozwijających różne umiejętności.

Dzieci z klas I-III zwiedzały studio Telewizji Lublin. Wcielały się w role prezenterów pogody oraz  prowadzących Panoramę Lubelską. Wiele radości sprawiło im samodzielne obsługiwanie niektórych urządzeń w reżyserce. Byli operatorami światła, dźwięku i obrazu. Chętnie oglądali studio oraz inne ukryte po drugiej stronie kamery zagadkowe miejsca telewizji. Kolejną atrakcją tego wyjazdu była wizyta w kinie.

   Podczas pierwszego tygodnia ferii dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I – VI mieli okazję oglądać nowości na dużym ekranie w wersji 3D. Miłym uwieńczeniem wyjazdu do Lublina była wizyta w Mc Donaldzie. Uczniowie wybierali menu oraz składali zamówienie. Była to dla nich mała lekcja samodzielności i odpowiedzialności, zwłaszcza młodszych dzieci.
   W czasie ferii uczniowie klas młodszych chętnie brali udział w zorganizowanych dla nich zajęciach artystycznych,  natomiast uczniowie z klas starszych, w trakcie warsztatów, uczyli się tworzenia lapbooków. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się rozgrywki w tenisie stołowym. Systematycznie odbywały się również zajęcia z  jiu-jitsu.
Wszystkim naszym przedsięwzięciom towarzyszyły działania z zakresu profilaktyki.

                                                                                                                    Katarzyna Kowalczyk

   Składam serdeczne podziękowania nauczycielom naszej szkoły, którzy nie szczędząc czasu i sił towarzyszyli uczniom w czasie wolnym od zajęć. Dziękuję Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, które przyczyniło się do atrakcyjnego zagospodarowania czasu wolnego naszym uczniom.

            Anna Wójcik – dyr. szkoły
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO