Szanowni Państwo! 26.03.2021

Szanowni Państwo!

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i rodziców w związku z dużym wzrost zachorowalności na COVID-19 została podjęta decyzja o zamknięciu przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach od 29 marca do 11 kwietnia 2021 roku.

Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb zaangażowanych w zwalczanie COVID-19. W trakcie procesu legislacyjnego (skierowane do publikacji) jest rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki regulujące zasady funkcjonowania szkół i placówek oświatowych.
Szczegółowe informacje dotyczące zdalnych zajęć w oddziałach przedszkolnych i Zespole Wychowania Przedszkolnego przekażą wychowawcy poszczególnych grup.

Agnieszka Mazur