Święto Babci i Dziadka 21.01.2015

Święto Babci i Dziadka

Kolejny raz mieliśmy przyjemność gościć Babcie i Dziadków naszych uczniów, którzy licznie odwiedzili naszą szkołę.

21 stycznia br. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji na zaproszonych gości czekały różne atrakcje. Wnuczęta pod kierunkiem nauczycieli zaprezentowały program artystyczny, w który włożyły wiele pracy i serca. Na repertuar składały się piosenki, wiersze, tańce, układ gimnastyczny oraz najszczersze życzenia 100 lat życia. Uczniowie wręczyli też własnoręcznie wykonane upominki. Babcie i Dziadkowie byli bardzo wzruszeni i z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Miłym zakończeniem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.